OK
title-leftدرباره ما title-right
bg-corner

شرکت تولیدی صنعتی چرم ارغوان

در سال 1372 توسط اقای علیرضا مزینانی تاسیس و عرضه محصولات آن در قالب چرم مصنوعی گالینگور و واتر به بازار آغاز شد که در اندک مدتی استقبال چشمگیر تولیدکنندگان در صنایع مختلف در سال 1384 خط تولید چرم مصنوعی در زمینه کیف و کفش، خودرویی، مبلمان و پوشاک راه اندازی گردید.

همین سیر صعودی مشتریان ، ما را تشویق کرد تا بر تلاش خود افزوده ودر تولید محصولات با بهره گیری از کادر مجرب و متخصص و تهیه مواد اولیه ی مرغوب با فن آوری و اطلاعات به روز، تولیدی با کیفیت بالا و استاندارد در ضمینه چرم مصنوعی در صنعت کیف و کفش –مبلمان- خودرویی – پوشاک- بیاله، داشته باشیم.

درهمین راستا در سالهای اخیر خط تولید نانوون، منسوجات بی بافت مورد مصرف در زمینه کفی و سقفی خودرو ، پشت چرم و موارد مصرفی در کالای خواب وپوشاک و خط تولید جوراب گیر،اشتروبل در صنعت کفش راه اندازی شد و با بهره مندی از این نوع صنعت در چرخه تولید خود ، توانستنیم کیفیت محصولات خود را ارتقا دهیم و همزمان به دو هدف اساسی جلب رضایت مشتریان و رونق کسب و کار خویش دست یابیم.

تولیدات ما در زمینه چرم مصنوعی برای مبلمان خانگی و ادرای ، کیف، کفش، اتومبیل و بیاله و پوشاک و همچنین تولیدات نانوون در زمینه کفی خودرو و سقفی خودرو، کالای خواب وپوشاک و جوراب گیر،اشتروبل در صنعت کفش می‏باشد.

عزم ما تولید محصولات برتر و امید مان،استقبال همکاران صنفی از این تولیدات بود. اکنون حدودسه دهه پس از تاسیس ، ترکیبی از تلاش ما و اعتماد مشتریان روزافزون مان ، به ما اجازه می دهد تا با افتخار، بخشی از امکانات و توانمندی های چرم ارغوان را به اطلاع همه اعضای صنف برسانیم . باشد که تعامل بین فعالان در این صنعت بتواند در ارتقا جایگاه صنعت چرم مصنوعی در ایران موثر باشد.

bg-corner